Forum Gimnazjum  z Zaborza Strona Główna Gimnazjum z Zaborza

Dołączył: 08 Paź 2005

Skąd: Zaborze:)

PostWysłany: Śro 20:43, 13 Wrz 2006    Temat postu: Pierwsze zebranie

Na pierwszym zebraniu w tym roku nowa stara opiekunka samorządu pani Pietyra przedstawiła jakie zadania w tym roku będą czekać Samorząd Uczniowski. Ustaliliśmy sekcje kto od czego w tym roku i z dumą chcę ogłosić że udało mi się zdobyć posadę kontroli identyfikatorów.Pani Pietyra położyła też nacisk na to by ludzie do szkoły ubierali się stosownie. Być może jest to proces, który uchroni nas od niehcicianych mundurków. Na zebraniu poruszany został także tradycyjnie juz temat dyskoteki. Wtępny termin to 26 lub 28 wrzesień(wtorek lub czwartek) zbiegnie sie to z obchodami dnia chłopaka który jest 30 września. Pani Pietyra powiedziała że jeżeli nie będzie żadnych incydentów tzn picia alkocholu etc. to dyskoteki mogą odbywać się stosunkowo często. Najbliższym ważnym świętem jest także Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystości z obecnością władz w tym roku będą obchodze w naszje szkole. Samorząd uczniowski musi ubrać się na galowo i stawić się w tym dniu w szkole. To chyba tyle co do pierwszego zebrania. CO Wy na to?
Piżmaczek :P
Papla

Dołączył: 08 Lut 2006

Skąd: jesteś ?? xDD